Iščemo okrepitve! Zaposlitev v iTAK Športu.

Imaš veselje do športa? Rad/a svetuješ in pomagaš strankam najti njim najprimernejšo športno opremo?

Potem si na pravem mestu!

Pridruži se nam v športni trgovini https://itaksport.si/.

V svojo iTAK Šport družino vabimo proaktivno in zanesljivo osebo z veseljem do dela z ljudmi, ki bo zasedla delovno mesto

Prodajalec športne opreme (m/ž)

OPIS DELA:

- strokovno svetovanje in pomoč strankam pri izbiri športne opreme,

- opravljanje blagajniškega dela in urejanje dokumentacije,

- obdelovanje spletnih naročil, odprema in sledenje dostavi,

- skrb za urejenost izgleda trgovine,

- ostala dela po navodilih nadrejenega.

DELOVNI ČAS:

- od ponedeljka do petka v dvoizmenskem urniku (od 8.00 do 15.00 ure oziroma od 12.00 do 19.00 ure),

- vsaka druga sobota je delovna (od 9.00 do 16.00 ure).

PRIČAKUJEMO:

- IV. ali V. stopnjo izobrazbe,

- osebno urejenost in prodajno usmerjeno osebo,

- odlično ustno in pisno komunikacijsko sposobnost v slovenskem in angleškem jeziku,

- željo po učenju in spoznavanju artiklov, predvsem hokejskih,

- športni duh in ukvarjanje s športom; je prednost, vendar ni pogoj.

NUDIMO:

- dolgoročno in stabilno zaposlitev s 6 mesečno poskusno dobo,

- urejeno delovno okolje in prijeten kolektiv,

- možnost izpopolnjevanja znanja s področja prodaje in športa,

- delovno mesto v Ljubljani.

V kolikor vas delo zanima vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na e-naslov: stefan@itaksport.com  (Štefan Nahtigal).

Prijavo lahko pošljete do 30.09.2023.

Pridružite se nam in postanite del naše iTAK Šport družine!
Vaša strast do športa je vaša in naša prednost!